ekodite

webcreart

Všechny moc zdravím a chtěla bych za SWM všem popřát úspěšný a šťastný rok 2017. Jmenuji se Lucie a nyní jsem na mateřské dovolené s naší 2 a půl letou dcerou Natálkou. Synovi Honzíkovi je skoro sedm let stejně jako naší značce Sweet Monkey.

Od začátku mého prvního těhotenství jsem byla rozhodnuta používat látkové pleny. Mé rozhodnutí bylo o to pevnější, že jsme čekali chlapečka a dost dlouho nám trvalo, než se nám podařilo otěhotnět. Díky vědeckým studiím, že v papírových plenách dochází k přehřívání pohlavních orgánů a to může vést až k neplodnosti, nemluvě o dalších zdravotních problémech, to bylo jasné.

Papírová plena? Jen výjimečně a na cesty. A musím říct, že jsme v tomto byli s přítelem za jedno. Je to úžasný táta, který se na všem od začátku podílel a novorozenecký sklad nikdo neuměl tak jako on.

Pomalu, ale jistě se pro mě látkování stávalo koníčkem a tak jsem se na základě svých zkušeností rozhodla vytvořit novou značku Sweet Monkey. Opičku jsem si vybrala proto, že je hravá, akční a veselá jako naše děti a tak si to přeji i u našich výrobků.  

V nabídce máme kompletní látkovací systém, kde si může vybrat každý.

At´ už  jsou to pul kalhotky a vkládací pleny nebo jednoduché přebalení jako s„ papírovkou“ s AIO plenou. Celou dobu jsme zůstali věrní bambusu, který se nám za sedm let velmi osvědčil. Nabídku jsme rozšířili i o bambusové punčocháče, legíny a další bambusové oblečení. Nyní se vyrábí nová kolekce oblečení a myslím, že se máte na co těšit.

První kusy jsou již otestovanéJ na našich „opičkách“ a malých kamarádech, abychom věděli, co vše vychytat a vylepšit. 

Všem velmi děkujeme za důvěru a podporu v minulých letech a těšíme se na Vás v tomto roce. 

Dále pro Vás máme bezplatné poradenství na tel. 723 834 484, které se stalo velmi oblíbené.  Maminkám poradíme dle osobních zkušeností kolik kusů plen, jaké pleny a proč látkovat. Praní a  vychytávky, jak nahradit chemické ubrousky, jak předejít opruzeninám atd., zkušenosti s bylinkami, s atopickým ekzémem a dalšími malými, ale důležitými věcmi spojenými s mateřstvím a dětmi – neváhejte zavolat.

Na tento rok jsme pro všechny nerozhodné maminky připravili NOVINKU - testovací - zapůjčovací balíček. Můžete si na týden půjčit testovací sadu a vše si vyzkoušet a osahat.

Rádi bychom poděkovali všem porodním asistentkám, dulám a

Za Sweet Monkey

Vaše Lucie